Буряк Бонел

Буряк Бонел
Буряк Бонел

Фасовка: 5г

Виробник: Hazera, Нідерланди

Буряк Бонел — середньоранній сорт універсального призначення, підходить для вирощування ранньої продукції на пучок, переробки та зберігання. Період вегетації — 110-115 днів. Висока стійкість до стрілкування. Коренеплоди круглої форми, темно-червоного кольору без кілець. Шкірка гладенька та блискуча.

Насіння буряків Бонел за оптимальних умов проростає протягом 5-8 днів. Спочатку з'являється і заглиблюється в грунт корінь. На 8-12-й день після посіву на поверхні грунту з'являються стеблинки з почечки і сім'ядолями - фаза вилочки, яка триває 6-10 днів, після чого починають формуватися справжні листки. Буряк — холодостійка рослина, але більш вимоглива до тепла, ніж інші коренеплідні рослини. Насіння починає проростати при t +5-6°С, оптимальна температура проростання — +25°С. Молоді рослини переносять тривале похолодання, але пошкоджуються заморозками +3-4°С. Листя дорослих рослин витримують заморозки +5-6°С, а викопані коренеплоди - до +2°С. Оптимальна температура для росту і формування — +15-25°С. Буряк — рослина довгого дня. Довгий день прискорює цвітіння і плодоношення. Він же сприяє утворенню стрілкування рослин, особливо при поєднанні з низькою температурою при вирощуванні. Для буряка найбільш придатні суглинні чорноземи, окультурені дерново-підзолисті, заплавні суглинкові грунти, а також торфовища з нейтральною реакцією. Кислі грунти і надлишково зволожені непридатні.

У сівозміні буряк розміщують на 2-3-й рік після внесення гною. Кращі попередники — огірок, капуста рання, цибуля, картопля. Посів проводять однорядковим рядовим способом або стрічковим за схемою 20 +50 см, 26 +26 +26 +62 см, на грядках - 32 +32 +62 см.

Норма висіву: 1,2-1,5г/кв.м.

Глибина загортання насіння: 3-4 см.

Ширина міжрядь: 45 см. 

 

  I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Висів                        
Збір                        

Loading