Набір №3 Для кімнатного вирощування

Набір №3 Для кімнатного вирощування

Петрушка Кучерява
Пряна овочева культура. Багата мінеральними солями і вітаміном С. Листя темно-зелене, кучеряве, добре сформоване. Використовують в їжу мілке гофроване листя як приправу до страв, а також для оздоблення. Вегетаційний період 70-90 днів.
Вага: 0,5г Площа: 0,04м2

Крес-салат
Однорічна швидкоростуча рослина. Використовують молоду свіжу зелень для приготування різноманітних салатів, а також як приправу до м’ясних та рибних страв.Вегетаційний період 50-55 днів.
Вага: 0,3г Площа: 0,04м2

Шпинат Матадор
Універсальний середньостиглий сорт. Листки гладенькі, товсті, зелені, округло-овальної форми. Сорт вимогливий до вологи. Використовують молоді листки у свіжому, вареному, сушеному вигляді і для консервації. Вегетаційний період 40-45 днів.
Вага: 0,15г Площа: 0,04м2

Грибна трава
Однорічник. Щоб отримати пряну приправу, верхівки рослини зрізують при молочно-восковій зрілості, досушують, насіння вимолочують і подрібнюють. Вегетаційний період 55-70 днів.
Вага: 0,1г Площа: 0,03м2

Огіркова трава
Огіркова трава - трав'янистий однорічник. Свіже листя багате на вітамін С, каротин, має велику кількість мінеральних солей. Всі частини огіркової трави пахнуть свіжими огірками, тому її використовують як приправу. Вегетаційний період 70-80 днів.
Вага: 0,1г Площа: 0,03м2

Loading