Салат Айсберг Робінсон

Салат Айсберг Робінсон
Салат Айсберг Робінсон

Фасовка: 20н

Виробник: Hazera, Нідерланди

Айсберг Робінсон - швидкорослий сорт салату з відмінним потенціалом зберігання, призначений для вирощування у відкритому грунті у весняний, літній і осінній періоди. Качани красиві, правильної форми, добре складені, масою 600-700 г, зеленого кольору з легким жовтуватим відтінком, злегка кучеряві по краях. Дуже невибагливий у вирощуванні і, можливо, має найбільш однорідні і щільні качани з усіх існуючих сортів типу айсберг.

Відмінні показники товарності, навіть при несприятливих погодних умовах, особливо при знижених температурах восени. Стійкий до помилкової борошнистої роси, вершинних опіків. Толерантний до кореневої салатної попелиці.

Вирощування салату Айсберг може проводитися насінням або розсадою. Оптимальними попередниками є зернові, картопля та інші овочі: капуста, селера, цибуля-порей. При вирощуванні розсадою насіння висаджують в торф'яні кубики. Потім контейнери з розсадою ставлять на дві доби в приміщення, в якому підтримується досить прохолодна температура, оптимальна — +16-17°С. Максимальна температура — до +18°С. Після цього температуру підтримують на рівні +15-25°С, поки рослини не досягнуть висоти 8-10 см, і на ньому не з'явиться 4-5 листочків. Загартовування проводять протягом 3-4 днів, виносячи розсаду за межі приміщення. На постійне місце розсаду висаджують на 14 день після посадки. Найпростіший спосіб посадки Айсберга - насінням. Паростки салату витримують заморозки до -6°С. Проростають вони при температурі +4-5°С. Щоб забезпечити насінню підвищену вологість, їх накривають плівкою. Коли насіння проросте, плівку можна прибрати, а можна тримати рослини до тих пір, поки під плівкою днем температура не почне підніматися вище +17°С. Після цього плівку знімають, причому краще це робити ввечері, щоб рослини не отримали сонячний опік. Вкриті рослини періодично потрібно провітрювати, підвищена вологість повітря може привести до захворювання рослини несправжньою борошнистою росою.

Норма висіву: 8,0-10,0 рослин на 1 кв.м. або 0,2-0,3 г/кв.м.

Глибина загортання насіння: 0,5-1 см.

Ширина міжрядь: 40 см.

Відстань між рослинами в ряду: 25-30 см.

 

  I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Висів                        
Збір                        

Loading