Суниця жовта Єлоу Вондер

Суниця жовта Єлоу Вондер
Суниця жовта Єлоу Вондер

Фасовка: 0,3гр

Суниця жовта Єлоу Вондер (Yellow Wonder) — десертний, дуже смачний і ароматний сорт, з великими конусоподібними, яснокремовими ягодами масою 3-5г. М'якоть ніжна, ароматна і дуже смачна, смак і запах нагадує лісову суницю. Сорт без повзучих пагонів, найкраще розмножується насінням. Рослини ростуть сильно, компактно, вгору до 20см. Листові пластинки великі, зеленого до блідо - зеленого кольору, зі світло - зеленими живцями. Плоди рекомендуються для безпосереднього споживання, а також добре підходять для заморожених продуктів. Сорт дуже плодоносний, квіти та ягоди з червня до пізньої осені.

Вимагає родючого і досить вологого грунту. Рослини морозостійкі і стійкі до хвороб, але дорослі рослини схильні до захворювань листя. Вирощувані промислово і аматорськи рослини повинні бути замінені після двох або трьох років. Можна вирощувати в горщику в домашніх умовах або на балконі, тоді плодоношення триває весь рік.

Насіння суниці проростають після холодної стратифікації. Стратифікація - забезпечує більш швидкі, дружні і сильні сходи. Ємність з посіяним і зволоженим насінням тримають в холодильнику протягом 3 тижнів, потім ставлять у тепле місце для проростання. Сходи з´являються протягом 30 днів. Коли рослини досягнуть 2 пари справжніх листків саджанці пікірують в горщики. Після появи 6-ти пари справжніх листків розсаду висаджують у відкритий грунт.

Норма висіву: 0,2-0,3г/м2.

Глибина загортання насіння: 0,1см.

Ширина міжрядь: 30см

Відстань між рослинами: 20см.

 

  I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Висів                        
Збір                        

Loading