Цибуля золотиста овальна

Цибуля золотиста овальна
Цибуля золотиста овальна

Фасовка: сітка 10 кг.

Надранній вид овальної форми. Період дозрівання —60-70 днів. Маса сформованої цибулини —100-150 г. Луска щільна золотисто-жовтого кольору, сама цибулина білого кольору. Смак гострий. Сот підходить для вирощування на перо.

Перевагою цибулі золотої овальної є висока врожайність, стійкість до стрілкування, потужність кореневої системи, підходить для всіх типів грунтів. Рослина дуже потужна з добре розвиненим, великим листовим апаратом, з сильним восковим нальотом, цибулини щільні та вирівняні. Сорт стійкий до стрілкування. Подвійна шкірка щільно прилягає до цибулини і забезпечує високе збереження товарних якостей при зберіганні. Придатна для тривалого зберігання і може добре зберігатися до нового врожаю не втрачаючи своїх властивостей, не схильна до гниття.

Врожайність, за сприятливих умов, становить 25-35 т/га.

Використовується для споживання в свіжому вигляді, тому що цибулини солодкого смаку. Особливо даний сорт цибулі доречний в салатах і стравах зі свіжих овочів, вміст сухих речовин - близько 11%, може бути використаний для заморозки (на кубики).

Loading