Barenbrug спорт

Barenbrug спорт

Упаковка:
Паперовий мішок - 5 кг;
Картонна коробка — 1 кг.

Виробник: Barenbrug (Нідерланди)

RPR - це самовідновлюючий багаторічний райграс, який поширюється через певні столони, що робить його в багато разів сильнішим, ніж у інших видах багаторічного райграса, але з тим же високим темпом зростання.

Бар Power RPR - це перший тип трави, що поєднує в собі силу і швидкість, та оброблений біостимулятором  Yellow Jacket,який містить рослинні гормони, біостимулятори та ферменти, що сприяють обміну речовин у рослинах.

Усі ці речовини походять з натуральних інгредієнтів рослинного походження та сприяють більш швидкому формуванню здорової та міцної галявини та робить насіння стійким до захворювань. Вам більше не потрібно чекати цілу вічність,
щоб ваш газон розвивався настільки, щоб ви могли пройти по ньому. Sward швидко стає досить щільним, щоб терпіти інтенсивне використання.

Бар Power RPR поєднує в собі швидкість і міцність для забезпечення гарної зносостійкості, та призначений для спорту і інтенсивного використання.

Призначена для спорту і інтенсивного використання.

Склад:
20% вівсяниця червона
10% вівсяниця овеча
60% райграс багаторічний
10% мятлик луговий

Норма висіву: 30-35 грам на 1 м² .

Рекомендований термін до посіву: з квітня — до кінця вересня, до тих пір, поки температура грунту зберігається на рівні +10°С.

Loading