Barenbrug тінь (Шедоу)

Barenbrug тінь (Шедоу)

Упаковка:
Паперовий мішок - 5 кг;
Картонна коробка — 1 кг.

Виробник: Barenbrug (Нідерланди)

Мікс Barenbrug Shadow & Sun - газонна трава, яка містить сорти трави, стійких до затінення та оброблене біостимулятором  Yellow Jacket,який містить рослинні гормони, біостимулятори та ферменти, що сприяють обміну речовин у рослинах. Усі ці речовини походять з натуральних інгредієнтів рослинного походження та сприяють більш швидкому формуванню здорової та міцної галявини та робить насіння стійким до захворювань, тіньовитривалим та стійким до витоптування. Ця унікальна спеціалізована суміш Shadow & Sun чудова при низькому сонячному світлі, тіні та повному сонці (забезпечуючи адекватну гідратацію). Крім того, завдяки вівсяниці з дрібним листям і мятлика лугового дана травосуміш має привабливий зовнішній вигляд і є зимостійкою.

Трави, що входять до її складу, відрізняються низькою потребою в добриві і зрошенні, завдяки чому суміш ідеально підходить для використання в тих випадках, коли неможливо забезпечити інтенсивний догляд за газоном.

Характеризується щільністю та м'ягкістю та підходить для різних типів грунту. Призначена для затінених ділянок.

Склад:
40% вівсяниця червона
20% вівсяниця овеча
20% райграс багаторічний
20% мятлик луговий

Норма висіву: 25-30 грам на 1 м² .

Рекомендований термін до посіву: з квітня — до кінця вересня, до тих пір, поки температура грунту зберігається на рівні +10°С.

Loading