0 коментарів
Гарбуз: корисні властивості та цікаві факти

Титул короля осені сміливо можна віддавати помаранчевому чуду, що зветься гарбузом. В першу чергу варто знати, що гарбуз буває літній і зимовий. Літній варіант, як правило, має більш м'яку і ніжну м'якоть. Зимовий гарбуз відрізняється більш високою щільністю як всередині, так і зовні. Гарбуз може зберігатися і не псуватися дуже довгий час. Однак для зберігання необхідно вибирати екземпляри без пошкоджень.

0 коментарів
Сидерати - "зелені добрива" для рослин

Рослини, які тимчасово вирощують на відкритих, вільних ділянках ґрунту чи як суміжну культуру називають «зеленим добривом», або сидератами. Вони ростуть до, після або в проміжках між основними культурами і створюють щільний листяний покрив.

0 коментарів
Догляд за газоном восени: поради та рекомендації

Самостійне вирощування газону без допомоги фахівців - справа дуже відповідальна. Доглядати за декоративною галявиною потрібно цілий рік. Осінній догляд за газоном складається з наступних процедур: полив; скошування трави; підгодівля; аерація грунту.

0 коментарів
Календар робіт в саду і на городі в серпні

Роботи на городі. У серпні збирають урожай помідорів. Збір насіння квітів. Для збору сортового насіння треба вибрати сухий день, зібрати всі визріли кошики, відокремити зерно від ложа, розкласти тонким шаром на папері і просушити. Урожай в саду. Уже дозрівають кісточкові культури - сливи, персики, а також літні сорти яблук і груш, а до кінця місяця - ранні осінні.

0 коментарів
Пеларгонія зональна (садова)

Пеларгонія зональна (садова). Висівається в пухкий субстрат з низьким вмістом поживних елементів (торф). Насіння присипають тонким шаром субстрату або вермикуліту і накривають ящики склом або плівкою, що допомагає підтримати необхідний рівень вологості, а також зменшити втрати при проростанні.

0 коментарів
Вербена гібридна: технологія вирощування

Verbena x hybrid - Вербена гібридна Obsession F1. Від посіву до цвітіння проходить 10 - 14 тижнів. Рослини закладають квіткові бруньки через 18 - 24 днів після посіву (стадія 4 - 6 справжніх листків). Вербена чутлива до тривалості дня. Час і високий рівень освітлення запускають ініціацію цвітіння.

0 коментарів
Сальвія блискуча на вашій клумбі

Сальса нейтральна до тривалості дня. Ініціація цвітіння відбувається на 18 - 21 день, що відповідає стадії 3 - 5 справжніх листів. Посів проводиться в чистий торф'яний субстрат. Насіння можна присипати тонким шаром крупнозернистого вермикуліту, що допоможе підтримати необхідний рівень вологості.

0 коментарів
Хвороби газонів. Профілактичні заходи і методи боротьби

Сніжна пліснява, Червона нитчастість, Доларова плямистість, Листова плямистість, Офіобольозна гниль, Відьмові кільця, Жовта іржа, Різоктоніоз, Некроз кореневої шийки.

0 коментарів
Правильний висів насіння на розсаду

Висівати насіння на розсаду не є складним завданням, якщо дотримуватися певних основних і не складних правил. Одним з головних правил і найголовнішим - є правильно вирахувана дата висадки розсади у відкритий ґрунт.

0 коментарів
Вирощування томатів в домашніх умовах

Томати можна вирощувати протягом 7-8 місяців у домашніх умовах, для цього потрібно - полікарбонатна теплиця з підігрівом грунту та індетермінантні сорти.

0 коментарів
Основні види газонів

Газон – це декоративний елемент садового дизайну. Газон є компонентом, який ефективно закріплює грунт, підвищує вологість повітря, затримує пил, загалом є нормалізатором мікроклімату ділянки.

0 коментарів
Характеристика основних видів газонних трав

Мятлик луговий. Використовується для створення газону, прекрасно витримує суворі зими та пізні весняні заморозки, рано відростає та закінчує вегетацію глибокої осені, зберігаючи зелений вигляд до снігу.

0 коментарів
Петунія - секрети вирощування

Петунія відноситься до сімейства пасльонових, налічується 25 видів. Батьківщиною петуній є Центральна і Південна Америка.

0 коментарів
Календар городника

Січень потрібно придбати добрива для вирощуваної розсади, ділянки, засоби захисту від хвороб і шкідників. Підготувати грунт і тару для висадки розсади. Можна висівати огірки на підвіконні. Лютий висівають насіння кореневої селери, перцю, баклажанів, помідорів на розсаду. Для любителів овочів на підвіконні - можна сіяти петрушку, селеру, базилік на зелень.

0 коментарів
Основні правила створення та догляду за газоном

Ваш новий газон повинен розквітнути у всій своїй красі. Для цього йому потрібен пухкий, здоровий грунт, який можна отримати тільки шляхом ретельної підготовки.

0 коментарів
Газонні трави BARENBRUG

Barenbrug - голландська компанія, яка є світовим лідером в області виробництва насіння високоякісних газонних трав. До одного з найбільших досягнень компанії Barenbrug відноситься виведення сортів трав з унікальними характеристиками, такими як стійкість до захворювань, тіньовитривалість, стійкість до витоптування, а також повільно відростаючі сорти. Barenbrug постійно працює над розробкою нових сортів та сумішей.

0 коментарів
Вирощуванння овочів та зелені в домашніх умовах

Тепер різноманітна зелень продається цілий рік, однак багато городян хотіли б вирощувати її у будинку. По-перше, тоді вони впевнені в її якості. По-друге, її можна зрізати у міру потреби, тобто завжди мати на своєму столі свіжий продукт у потрібній кількості. По-третє, ніжна зелень на підвіконні радує око, а самі рослини насичують повітря киснем.Городнім рослинам повинно вистачати світла і cередовища для вирощування, тому для міні-городу потрібно виділити окреме підвіконня.