0 коментарів
Хвороби газонів. Профілактичні заходи і методи боротьби

Сніжна пліснява, Червона нитчастість, Доларова плямистість, Листова плямистість, Офіобольозна гниль, Відьмові кільця, Жовта іржа, Різоктоніоз, Некроз кореневої шийки.

0 коментарів
Основні види газонів

Газон – це декоративний елемент садового дизайну. Газон є компонентом, який ефективно закріплює грунт, підвищує вологість повітря, затримує пил, загалом є нормалізатором мікроклімату ділянки.

0 коментарів
Характеристика основних видів газонних трав

Мятлик луговий. Використовується для створення газону, прекрасно витримує суворі зими та пізні весняні заморозки, рано відростає та закінчує вегетацію глибокої осені, зберігаючи зелений вигляд до снігу.

0 коментарів
Основні правила створення та догляду за газоном

Ваш новий газон повинен розквітнути у всій своїй красі. Для цього йому потрібен пухкий, здоровий грунт, який можна отримати тільки шляхом ретельної підготовки.

0 коментарів
Газонні трави BARENBRUG

Barenbrug - голландська компанія, яка є світовим лідером в області виробництва насіння високоякісних газонних трав. До одного з найбільших досягнень компанії Barenbrug відноситься виведення сортів трав з унікальними характеристиками, такими як стійкість до захворювань, тіньовитривалість, стійкість до витоптування, а також повільно відростаючі сорти. Barenbrug постійно працює над розробкою нових сортів та сумішей.