Компанія “Ріва-Трейд” розпочала свою діяльність в 2010 році, на даний момент спеціалізацією якої є дистриб'юція на території України якісного насіння овочів, квітів, газонних трав та кормових культур.

На сьогоднішній день в компанії сформовано 3 (три) окремих напрямки роботи:

фасування та постачання продукції в агрономічні та квіткові магазини, ландшафтні та садові центри;

співпраця із стадіонами, гольф-полями та іншими спортивними майданчиками;

співпраця із фермерами та фермерськими господарствами.

Пакетованим насінням реалізовується під двома торговими марками:

перша ТМ Агроном — необроблене насіння виробників України, Польщі, Німеччини та ін., асортимент близько 500 позицій;

друга ТМ Inter Seeds — оброблене насіння провідних компаній Nunhems, Syngenta, Bejo Zaden, Hazera, Clause, Rijk Zwaan, близько 400 позицій.

Також додатково підібраний асортимент для приватного сектору та паркових зон від всесвітньо відомих виробників “Barenbrug” (Нідерланди), “DLF Seeds” (Данія) та “Feldsaaten Freudenberger” (Німеччина). Компанії “DLF Seeds” та “Feldsaaten Freudenberger” розфасовують на своїх потужностях для компанії “Ріва-Трейд” суміші газонних трав у 10 кг мішках під нашими власними торговими марками “German Grass”, “Willis”, “Delfi”, “Агроном”, розфасовка 1 кг цих торгових марок а також “Royal Mix” та “Hamilton” здійснюється самостійно в Україні.

Для роботи із стадіонами та спортивними майданчиками було відібрано особливі сорти насіння газонних трав компанії “Barenbrug” (Нідерланди), які призначені для професійного використання.

Завдяки тісній співпраці із лідером європейського ринку компанією “ТОP Onions” (Нідерланди) та "Broer" (Нідерланди), ми можемо запропонувати якісний, адаптований до клімату України посівний матеріал цибулі.

Значну частку ринку кормового буряку в Україні займають продажі компанії “Ріва-Трейд” насіння кормового буряку компаній Malopolska Hodowla Roslin (Польща) та Feldsaaten Freudenberger (Німеччина).

Таким чином в компанії “Ріва-Трейд” сформований оптимальний асортимент, який сьогодні потребує ринок. Однак на цьому компанія не зупиняється та займається розвитком нових напрямків.

Наша місія: налагодження партнерських стосунків для оперативного задоволення потреб клієнтів. Підвищення кваліфікації працівників. Формування оптимального асортименту продукції, що відповідає найвищим стандартам якості українського та європейського ринків.

ТзОВ  «Riva Trade» переможець конкурсу «Агро-2011» у номінації «Дистриб'ютор якісного насіння».