Постачальники

Barenbrug

Barenbrug

Компанія «Barenbrug» є світовим лідером в області насіння трав зі штаб-квартирою в Нідерландах. За більш ніж 100 років роботи компанія придбала високу міжнародну репутацію, що базується на таких основних цінностях: Інновації, Якість, Ринкова Стратегія і Партнерство.

Головними напрямками діяльності компанії є селекція, виробництво і продаж насіння кормових і газонних трав у всьому світі, що має 25 дочірніх компаній в 16 країнах на 5 континентах. Однією з найважливіших переваг компанії «Barenbrug» є використання правильних інноваційних технологій, а також дослідження та розвиток в усіх основних кліматичних зонах світу. Як результат, насіння газонних трав компанії «Barenbrug»представляє унікальну лінійку високоякісних сумішей трав для гольф-полів та спортивних майданчиків, власники яких переконалися у винятково високій якості продукції по всьому світу.

Основа селекційної програми газонних трав компанії — великі площі при мінімальному догляді. «Barenbrug» прагнуть подальшого зміцнення своїх позицій на існуючих ринках і використовує усталені позиції для виходу на нові.

Компанія «Ріва-Трейд» робить все можливе, щоб кращі пропозиції від компанії «Barenbrug» стали доступними для кожного, хто хоче купити насіння газонних трав в Україні.

Bejo Zaden

Bejo Zaden

«Bejo Zaden» (Нідерланди) — це всесвітньо відома компанія, яка спеціалізується на селекції, насінництві та продажі насіння овочевих культур для професійного овочівництва відкритого типу.

«Bejo Zaden» працює по всьому світу і є стабільною, динамічною компанією, яка займається розробкою і виведенням унікальних сортів овочевих культур та насіння високої якості в різних формах продукції для своїх клієнтів. Насамперед, це селекційні сорти моркви, капусти, цибулі та столового буряка, створення нових сортів і гібридів, що вирізняються стійкістю до різноманітних хвороб.

Багаторічні селекційні програми дозволяють отримувати щорічно близько 40 нових сортів та гібридів з покращеними характеристиками, за допомогою сучасних наукових підходів, включаючи методи клітинної та молекулярної біології.

Сайт
www.bejo.com
Broer B.V.

Broer B.V.

Компанія «Broer B.V.» (Голландія) займається виробництвом, переробкою та продажем наборів цибулі в більш ніж 40 країнах Європи та Азії більше 50 років. Ми також експортуємо до США та Канади. Крім наборів цибулі, ми також продаємо набори шалот і часник. 

Broer B.V. є єдиним виробником наборів цибулі з міткою якості Bejo Seeds / De Groot en Slot, «Якість всередині». Рослини з цією етикеткою пропонують унікальні генетичні
риси Rijnsburger, Stuttgarter і Spaans як цибульні набори першого року. 

Сайт
www.broerbv.nl
Clause vegetable seeds

Clause vegetable seeds

«Clause» (Франція) — міжнародна селекційно-насіннева компанія, маючи 200-річний досвід, спеціалізується на селекції та виробництві насіння овочевих культур високої якості.

Компанія «Clause» має величезний досвід в області генетики, селекції та насінництва овочевих культур, оскільки володіє власними науково-дослідними центрами по виведенню нових сортів та гібридів і їх випробуванню в різних країнах світу. На власних заводах здійснюється очистка насіння, забезпечується їх якісне зберігання, проводиться упаковка і працюють лабораторії з контролю за якістю насіння, що мають акредитацію міжнародної системи ISTA.

За 8 років роботи на ринку України компанія «Clause» змогла підібрати саме такий асортимент сортів та гібридів, який найбільш адаптований до наших кліматичних умов.

У свою чергу, «Ріва-Трейд» робить все можливе, щоб кращі пропозиції від компанії «Clause» стали доступними для кожного бажаючого, хто хоче купити насіння овочів в Україні.

DLF

DLF

Компанія «DLF» є провідним світовим лідером в програмах селекції, виробництва, продажу та маркетингу насіння газонних, кормових  трав і конюшини. Ця компанія була утворена в Данії, але потім розширилася і має посівні площі для розведення газонних трав як в самій Данії, так і в Північній Америці і навіть в Новій Зеландії. «DLF» забезпечує потребу в насінні газонних трав приблизно на двадцять відсотків світового ринку, що само по собі говорить про прекрасну якість їх продукції.

Висока якість насіння від цієї компанії підтверджена тим, що саме насінням «DLF» були засіяні футбольні поля і газони для проведення Чемпіонату Світу в Південно-Африканській республіці в 2010 році та в Бразилії в 2014році. Безліч спортивних газонів і полів для гольфу, засіяних травосумішами від «DLF» свідчить про те, що продукція цієї фірми здатна задовольнити найжорсткіші професійні вимоги до якості травостою, до здатності її витримати навіть екстремальні навантаження під час матчів і змагань.

Сайт
www.dlf.com
Feldsaaten Freudenberger

Feldsaaten Freudenberger

Новітні технології виробництва газонних трав дозволили німецькій компанії «FELDSAATEN FREUDENBERGER GmbH & Co. KG» зайняти високе місце серед провідних фірм-селекціонерів.

«FELDSAATEN FREUDENBERGER GmbH & Co. KG» була заснована Зигфридом Фройденбергером у 1948 році. Сьогодні вона здійснює селекційне розведення та масове виробництво насіння в Німеччині та по всьому світу на 15000 гектарах культивованих земель. Основна увага приділяється виробництву високоякісного сортового насіння газонних трав. На сьогоднішній день зареєстрованими є 95 сортів, а ще 47 чекає на реєстрацію. Компанія за рік виготовляє 60000 тонн газонних і кормових трав. 

Ми пропонуємо високоякісне насіння трав для газону від провідного світового виробника «FELDSAATEN FREUDENBERGER GmbH & Co. KG» для озеленення міста, прибудинкових територій, дачі, спортивних та дитячих майданчиків.

Hazera

Hazera

Групи компаній Nickerson-Zwaan і Hazera Genetics у 2008 році об’єднались під спільним брендом «Hazera», основною діяльністю якого є селекція поліпшених сортів і гібридів овочевих культур, а також виробництво, обробка, маркетинг та експорт їх широкого асортименту.

«Hazera» є частиною Limagrain Group (Франція) міжнародного сільськогосподарського бізнес-об'єднання, що є найбільшою компанією з виробництва насіння в Європі.

Рамі Дар, генеральний директор «Hazera», зазначив: «Об’єднання двох компаній під міжнародним брендом «Hazera» відображає нашу спільну успішну діяльність, яка продовжує розширюватися і розвиватися, ґрунтуючись на безкомпромісній інновації, високих стандартах якості і на міжнародному рівні обслуговування. Завдяки новому бренду ми підкреслюємо важливість технологічного просування компанії, а також професіоналізм і відданість своїм клієнтам».

Компанія «Hazera» – світовий лідер в промисловому насінництві, що виводить, удосконалює, виробляє та поставляє на ринок по всьому світу види і сорти високоякісного насіннєвого матеріалу овочевих культур та є основою для діяльності професійних виробників овочів і селекціонерів.

Сайт
www.hazera.ua
Malopolska hodowla roslin

Malopolska hodowla roslin

«Малопольська селекція рослин» (MALOPOLSKA HODOWLA ROSLIN, Польща) — одна з найбільших компаній, що займаються рослинництвом і насінництвом у Польщі. Історія компанії бере свій початок з 1872 року.

Головним напрямком діяльності є селекція та насінництво кормових буряків, кукурудзи, газонних і кормових трав, зернових культур та інших сільськогосподарських рослин, насінництво, оборот посівним матеріалом та сільськогосподарська промисловість.

«Малопольська селекція рослин» (MALOPOLSKA HODOWLA ROSLIN) є однією з основних насінневих компаній, яка має більше 90 сортів селекційних сільськогосподарських рослин. Це сорти нового покоління, які є стійкими до хвороб, адаптовані для розвитку в різних кліматичних і грунтових умовах, володіють вдосконаленими рослинними характеристиками і якісними параметрами насіння.

Сайт
www.hbp.pl
Nasko

Nasko

Агрофірма «Наско» - одна з найбільш великих приватних компаній, яка займається насінництвом овочевих культур. Почавши свою активну діяльність з 1995 року, «Наско» об'єднала в собі потужну, дружну команду високопрофесійних фахівців і поставила перед собою конкретну задачу: надати допомогу як початківцям, так і професійним городникам і фермерам. Дати їм можливість придбати насіння перспективних сортів і гібридів різних овочевих культур, щоб вони могли отримати максимальний урожай високоякісної конкурентноспроможної продукції і відповідно максимальний прибуток. 

Як сучасна іноваційна компанія, «Наско» поставляє на ринок України широкий спектр високоякісного насіння овочевих культур. Оригінальна продукція «Наско» має широку мережу офіційних дилерів у всіх регіонах України, чітко налагоджену систему логістики, контролю якості продажів.

Сайт
www.nasko.ua
Nunhems

Nunhems

«Nunhems» (Нідерланди) — це міжнародна компанія, яка займається дослідженнями, селекцією, виробництвом і обробкою, маркетингом і продажем насіння овочевих культур для професійного вирощування та поставок продукції.

За більше ніж 100-річну історію, одними із найбільших відкритів компанії «Nunhems» у насінництві стали у 1975 році — виробництво насіння перших самозапилюваних огірків, а вже у 1988 році створено один з кращих ранніх гібридів томата для обробки в Європі. Починаючи з 2014 року, компанія «Nunhems» перейшла на використання нового фірмового стилю і позиціонується на ринку під брендом «Bayer CropScience» в сфері насіння овочевих культур.

Компанія входить в четвірку лідируючих насінневих овочевих компаній світу і представлена на всіх головних ринках виробництва овочевої продукції Європи, Близького Сходу, Північної та Південної Африки, обох Америк і азіатсько тихоокеанського регіону.

Сайт
www.nunhems.com
Polan

Polan

Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN Sp. z o.o. Фірма «Polan» (Польща) займається виробництвом високоякісного насіння овочевих культур, квітів, квіткових цибулин і розсади, посадкового матеріалу часнику, суміші трав та інші. Багатий асортимент фірми «Polan» включає 115 сортів овочів в 19 різних видах і 147 сортів квітів в 17 видах.

KHNO Polan Sp. z o.o. є провідною компанією з селекції і насінництва з більш ніж 150-річним досвідом на ринку. Головною метою діяльності являється підвищення якості насіння, а це високоякісні сорти, земельні ресурси, а також кооперація з найкращими плантаторами в Польщі і високі вимоги при технологічній переробці і атестації насіння. Завдяки партнерству з оптовими компаніями продукція доступна на території всієї Польщі, а також в 11 країнах за кордону.

Rijk Zwaan

Rijk Zwaan

«Rijk Zwaan» (Нідерланди) — міжнародна компанія, що спеціалізується на розробці високоякісних сортів і гібридів овочевих культур. Компанія «Rijk Zwaan» входить до п'ятірки провідних компаній на ринку насіння овочевих культур.

Для перевірки якості насіння в «Rijk Zwaan» діє велика програма польових і лабораторних випробувань. Здійснення програми контролю якості перевіряється офіційною голландської службою інспекції овочевого та квіткового насіння — Naktuinbouw.

За 15 років діяльності на ринку України компанія «Rijk Zwaan» стала лідером серед зарубіжних насінневих компаній за обсягами продажів білокачанної капусти, огірка-корнішона, цвітної капусти, моркви, буряка столового, салату тощо. Гібриди ранньостиглої капусти білокачанної Єтма F1 та пізньостиглої Анкома F1, цвітної капусти Каспер F1, салат Афіціон, а також огірок-корнішон Кібрія F1 стали візитними картками компанії серед українських виробників овочів.

Сайт
www.rijkzwaan.nl
Seminis

Seminis

Компанія «Seminis» - одна з найбільших в світі, яка займається селекцією, виробництвом і продажем насіння овочевих культур. Використовуючи методи традиційної селекції рослин і сучасної науки, компанія “Seminis” виводить нові сорти насіння та займається створенням гібридних видів фруктів та овочів.

Основна спеціалізація — це культури для відкритого грунту і теплиць без підігріву з високою врожайністю, однорідністю і відмінними смаковими якостями плодів, що характеризуються високою стійкістю до несприятливих умов навколишнього середовища.

Сайт
www.seminis.com
Syngenta

Syngenta

Компанія «Syngenta» (Швейцарія) — світовий лідер насіннєвого бізнесу, інтегрує весь цикл роботи із насінням: селекція, виробництво, підготовка та продаж. Пропонує широкий спектр насіння польових і овочевих культур для виробників сільськогосподарської продукції в усіх країнах світу.

Метою компанії «Syngenta» в Україні є пропозиція комплексних рішень для українських аграріїв та партнерство, якому віддають перевагу українські та міжнародні організації. Компанію вирізняє високоякісна продукція, інтегрований підхід до вирішення поставлених завдань та використання переваг сільського господарства України.

«Syngenta» приділяє особливу увагу селекційним програмам, завдання яких – створення, підбір і адаптація гібридів до певних ґрунтово-кліматичних умов, які дають високоякісний та стабільний урожай.

Компанія «Syngenta»: «Ми продовжуємо багато працювати, щоб розкрити потенціал разом з вами, а ваші потреби — у фокусі всіх наших справ».

Сайт
www.syngenta.com
Trifus Onion Products (TOP)

Trifus Onion Products (TOP)

«Trifus Onion Products» (TOP) -сімейне підприємство, яке багато років займається вирощенням та обробкою цибулі. В компанії близько 140 співробітників, працюючих у 6 компаніях, які роблять все можливе для того, щоб гарантувати нашим клієнтам найвищу якість продукції.  Продукція компанії «Trifus Onion Products» присутня у всіх сегментах ринку цибулі - від жовтої цибулі до обжареної, від цибулі-шалот до цибульної ефірної олії. Продукція експортується у всі частини світу. Компанію знають на 6 із 7 континентів загальною кількістю 60 країн.

Сакура Юкрейн

Сакура Юкрейн

Компанія «САКУРА ЮКРЕЙН» - новий бренд для українського ринку, але вже добре відомий в світі та в Європі, завдяки своїм продуктам, які вже вдало працюють більше 100 років. Завдяки зусиллям багатьох селекціонерів та продукт-менеджерів, виведено багато успішних сортів і гібридів овочів, асортимент яких дуже різноманітний та широкий - це капуста, помідор, огірок, морква, баштанні культури та ін. Крім того, в лінійці продуктів компанії «САКУРА ЮКРЕЙН» представлені сучасні високоефективні мікродобрива для листового та кореневого підживлення рослин.

Компанія «САКУРА ЮКРЕЙН» пропонує тільки кращі сорти та гібриди від відомих у всьому світі брендів - «SAKATA», «ESASEM», «GRIFFATON», а також мікродобрива від німецької компанії «Profert Technology GmbH».