Кормовий буряк BRIGADIER

Кормовий буряк BRIGADIER

Упаковка: паперовий мішок - 10 кг; поліетилен - 1кг, 0,2кг

Виробник: Feldsaaten Freudenberger GMBH (Німеччина)

Кормовий буряк BRIGADIER - чемпіон світу за врожайністю, поліплоїдний сорт типу Баррес . Призначений для вирощування на корм сільськогосподарським тваринам. Цей сорт кормового буряка оранжевого кольору дає найвищі врожаї - до 1,500ц/ га і утворює мало стрілок. Гладкість буряка дозволяє проводити чисте і легке прибирання як вручну, так і механічно. Велика кількість листової маси залишається до самого прибирання свіжою та здоровою. Сорт BRIGADIER має високі смакові якості, які відрізняється гарним збереженням та високим вмістом сухих субстанцій (речовин).

Кормовий буряк — це щоденне прийняття вітамінів. Буряк сприяє здоров'ю та плодючості корів, збільшує надої недорогого молока з основного корму. 8 - 9 кг кормових буряків економлять 1 кг концентрованого корму - це знижує вартість раціону. При годуванні кормовим буряком корови отримують з основного корму на 2 - 3 кг більше сухої маси. Крім того, буряковий цукор сприяє мікробіологічному синтезу білків і підвищує, таким чином, вміст білків в молоці.

Висаджують кормовий буряк BRIGADIER пунктирним способом, коли ґрунт на глибині 10 см прогрівається до температури +6-8°C. Основний обробіток — зяблеву оранку проводять на глибину 25-30 см. Восени під обробіток грунту рекомендується внести 30 т/га гною, а навесні під основний обробіток — азотно-фосфорно-калійні добрива. Весняний обробіток грунту включає ранньовесняне розпушування та вирівнювання грунту на глибину 2,5-3,0 см, досходове і післясходове суцільне розпушування ґрунту, формування у фазі першої пари справжніх листків (в разі необхідності) густоти насадження рослин, розпушування ґрунту в міжряддях і рядках, підживлення мінеральними добривами відразу після проріджування.

Рекомендований термін до посіву — з другої декади квітня до першої декади травня.

Норма висіву: 15-20 кг/га.

Глибина загортання насіння: 3 — 4 см на легких ґрунтах; на важких 2 — 3 см.

Ширина міжрядь: 45-60 см.

Loading