Набір №5 Для кімнатного вирощування

Набір №5 Для кімнатного вирощування

Салат Лоло Біонда
Ранньостиглий листовий сорт. Листки жовто-зеленого забарвлення, хвилясті і м'ясисті, формують компактну розетку кулястої форми. Використовують для приготування салатів, маринадів і солінь. Вегетаційний період 40-45 днів.
Вага: 0,5г Площа: 0,06м2

Салат Лоло Росса
Середньоранній листовий сорт. Листя салату хвилясті, інтенсивно червоного кольору, маслянисте, дуже ніжне. Має високі смакові якості. Використовують для приготування салатів, маринадів і солінь. Вегетаційний період 40-45 днів.
Вага: 0,5г Площа: 0,06м2

Салат Королева Літа
Один з ранніх сортів головчастого салату, високоврожайний. Листя салату світло-зеленого кольору, злегка хвилясте. Використовують для приготування різних салатів Вегетаційний період 50-55 днів.
Вага: 0,5г Площа: 0,06м2

Салат Рукола
Рослина соковита з тоненьким розсіченим листям. Листя має горіхово-гірчичний смак, його використовують для приготування салатів, а також як гострий гарнір до м'ясних та рибних страв. Вегетаційний період 20-25 днів.
Вага: 0,5г Площа: 0,06м2

Салат Листовий
Ранній сорт. Листя велике, соковите, насиченого зеленого кольору. Для отримання свіжої продукції на протязі тривалого часу — висівають у кілька прийомів.Вегетаційний період 35-40 днів.
Вага: 0,5г Площа: 0,06м2

Loading