Набір №6 Для кімнатного вирощування

Набір №6 Для кімнатного вирощування

Меліса
Багаторічна рослина з сильним і приємним запахом. Споживають у свіжому або засушеному вигляді як приправу до салатів, супів, риби, напоїв, чаю і для настоювання вин. Вегетаційний період 65-85 днів.
Вага: 0,03г Площа: 0,04м2

М'ята
Багаторічна трав'яниста рослина. Свіжі листки і квіти використовують як приправу дорізних страв, а також у кондитерській промисловості. Має лікарські властивості у вигляді настою або чаю. Вегетаційний період 60-80 днів.
Вага: 0,03г Площа: 0,04м2

Чебрець
Чебрець має сильний приємний аромат. Лікарською сировиною є висушена і обмолочена трава чебрецю. Збирають її під час цвітіння. Вегетаційний період 30-45 днів.
Вага: 0,03г Площа: 0,04м2

Шавлія
Багаторічник. Має сильний аромат, особливо при розтиранні, смак - пряний. Шавлію застосовують при запальних захворюваннях ротової порожнини, носоглотки і верхніх дихальних шляхів. Листя у вигляді настою використовується для полоскань, інгаляції, примочок, при запальних захворюваннях шкіри, для лікування виразок і ран, при легких опіках та обмороженнях. Вегетаційний період 30-45 днів.
Вага: 0,1г Площа: 0,04м2

Любисток
Багаторічна рослина. Використовують молоду свіжу зелень для приготування салатів, а також як приправу до різних страв, маринадів та кондитерських виробів. Використовується настій в медицині хворим на аритмію,а також при бронхітах, недокрів'ї, запаленнях, для покращення травлення. Вегетаційний період 30-45 днів.
Вага: 0,04г Площа: 0,04м2

Ромашка лікарська
Стебло прямостояче, гіллясте. Збирають ромашку на початку цвітіння. Препаратам ромашки властива спазмолітична, протизапальна, антисептична, седативна і часткова знеболююча дія; підсилює жовчовиділення, надає виражену противиразкову дію, стимулює процеси регенерації і загоєння ран. Вегетаційний період 100-120 днів.
Вага: 0,05г Площа: 0,04м2

Loading