Спортивна

Спортивна
Спортивна

Упаковка:
Паперовий мішок - 10 кг;
Картонна коробка — 1 кг; 0,5 кг.

Виробник: Feldsaaten Freudenberger GmbH (Німеччина)

Газонна трава преміум класу, яка складається виключно з високоякісних сортів трав, підібраних таким чином, щоб задовольнити всі потреби по створенню газону. Склад газонних трав забезпечує ідеальну адаптацію до різних кліматичних умов і зберігає розкішний зелений колір протягом всього сезону. Завдяки наявності в складі мятлика лугового і райграса пасовищного, досягаються основні характеристики, які повинен мати спортивний газон — щільний дерен, дуже еластичний, який швидко відновлюється після інтенсивних навантажень. Газонна трава має рівномірний і однорідний трав'яний покрив, яскравий смарагдовий колір, виняткову структуру листя. Стійка до витоптування і розривів, має великий потенціал відновлення після частих і сильних навантажень.

Призначена для професійних спортивних та ігрових майданчиків, створення газону на тенісних кортах, футбольних полях, волейбольних та дитячих ігрових майданчиках.

Склад:
15 % Вівсяниця червона - ROLAND
15 % Вівсяниця червона  — RUFILLA
15 % Вівсяниця червона  — AIDA
25 % Райграс пасовищний багаторічний — HENRIETTA
20 % Райграс пасовищний багаторічний — TALGO
10 % Мятлик луговий - MERCURY

Норма висіву: 10 кг на 300 м².

Рекомендований термін до посіву: весняний період — друга половина квітня - середина травня; осінній період — з I по II декаду вересня.

Loading