Цибуля - Сіянка Центуріон

Цибуля золотиста овальна
Цибуля золотиста овальна

Фасовка: сітка 10 кг.

Цибуля - сіянка Центуріон - високоврожайний середньоранній сорт (близько 90 днів після вилягання листя) золотистої цибулі округлої форми. Середня маса цибулини 100-150 г. Має гострий смак, стійка до стрілкування. Характеризується високою лежкістю, зберігається до 8 місяців. Має високу врожайність -250-400 ц / га (2,5 - 4 кг / м2). Використання: універсальне.

Перевагою цибулі золотої овальної є висока врожайність, стійкість до стрілкування, потужність кореневої системи, підходить для всіх типів грунтів. Рослина дуже потужна з добре розвиненим, великим листовим апаратом, з сильним восковим нальотом, цибулини щільні та вирівняні. Сорт стійкий до стрілкування. Подвійна шкірка щільно прилягає до цибулини і забезпечує високе збереження товарних якостей при зберіганні. Придатна для тривалого зберігання і може добре зберігатися до нового врожаю не втрачаючи своїх властивостей, не схильна до гниття.

Врожайність, за сприятливих умов, становить 25-35 т/га.

Використовується для споживання в свіжому вигляді, тому що цибулини солодкого смаку. Особливо даний сорт цибулі доречний в салатах і стравах зі свіжих овочів, вміст сухих речовин - близько 11%, може бути використаний для заморозки (на кубики).

Виробник: BROER (Нідерланди)

Loading